מופעי תיאטרון

חיפוש מידע על מופע:

מילה טובה

הצגת תיאטרון

לוץ הוא גמד שובב שגר במושב הגמדים. בזמן שחבריו הגמדים יושבים ולומדים לכתוב ולקרוא, הוא מתבטל, משתולל ומתרוצץ, משחק, מטייל ומקפץ. לוץ אוהב חיות, פרחים וטיולים, ובעיקר אוהב להקשיב לסיפורים. מדי יום, הוא נפגש בקרחת היער, ליד הפטרייה הצבעונית עם חברתו "נופי", פיית הסיפורים, שמספרת לו אגדות וסיפורים מרתקים.

חיפזון וזהירון

הדמויות האהובות והמוכרות מסדרת הטלויזיה המצליחה של הוט וי או די יאנג

הדמויות האהובות והמוכרות מסדרת הטלויזיה המצליחה של הוט וי או די יאנג אשר מבוססת על ספר ילדים מאת מאיה גוזלי בהצגה מוסיקלית ומשעשעת. הדמויות הראשיות "חיפזון וזהירון" גרים בשכונה קטנה ומיוחדת ברחוב עכברוש 43, הם מאופיינים בצורתם, משולש אדום ועיגול כחול.

פנטומימה שמדברת

פנטומימה – זהו משחק ללא מילים, המביע רעיונות ורגשות בשפת הגוף והבעת הפנים

פנטומימה – זהו משחק ללא מילים, המביע רעיונות ורגשות בשפת הגוף והבעת הפנים. עופר גורן עם ניסיון מעל שלושים שנה באומנות הפנטומימה מופיע על במות בארץ ובעולם, יצר שפה תיאטרלית ייחודית היודעת לשלב בהופעותיו פרטנרים מהקהל, ולהפוך אותם בן רגע לשחקנים.

קומפוסטה – תיאטרון אספלט

חגיגה של מוסיקה מקפיצה המהווה השראה ליכולתו של האדם ולעליונות רוחו

השם "קומפוסטה" נגזר מהמילה הלטינית "קומפוסיטום", כלומר, שילוב – "גם וגם". סיפורה של כנרית המגיעה להופיע בקונצרט חגיגי, אך עקב תקלה טכנית, שאר נגני התזמורת שלה אינם מגיעים. צוות עובדי ניקיון וגינון מבחין במצוקתה ונחלץ לעזרתה כדי לסייע לה בקיום הקונצרט. יחד הם מעלים לבמה מופע עם ביצועים מעוררי השראה, מרגשים, מצחיקים ולולייניים, שמפתיעים וסוחפים את הקהל.

מסע קומי תיאטרלי מרתק אל תולדות המסכה. המופע עוקב אחר התפתחות המסכה בתיאטרון – מסיכות בזל, המסכה הניטרלית, מסיכות האופי המגוונות והעיקר – חגיגה של קומדיה דל-ארטה. אמנות מופלאה זו, מבוצעת בסצנות משעשעות תוך סקירה של הדמויות הקלאסיות…

מוסיקה של אגדה

מופע מוסיקלי תיאטרלי עם חן צימבליסטה ונגנים

דובי הוא שחקן תיאטרון שנקלע בטעות אל אולם הקונצרטים במקום אל אולם התיאטרון. חן צימבליסטה וחבורת הנגנים מציעים לשחקן שיתוף פעולה, וביחד הם מחליטים להחליף את שפת המילים (ההצגה) בשפת הצלילים (המוסיקה). תוך כדי המופע נפתח…

תמונות יפואיות

על פי ספריו של מנחם תלמי

מופע מוזיקלי תאטרלי המבוסס על הספר "תמונות יפואיות" של מנחם תלמי, שבמרכזו סיפורים יפואיים ודמויות יפואיות בשילוב שירים שכל כולם על יפו. בין השירים: "אתה אוהב את יפו", "אין כמו יפו בלילות", "יפו אני אוהב אותך היום" ועוד. מופע מצחיק, מרגש וקצבי.

מפגשי אימפרוביזציה

אימפרוביזציה מונחית על ידי שני שחקנים, בעלי ניסיון רב במשחק, כתיבה, בימוי והנחיית קבוצות

במסגרת האימפרוביזציה מטופלות בדרך תיאטרונית סוגיות רבות הקשורות לנושאים חברתיים. מועלות שאלות הקשורות בנושא ומוצגים מצבים מעולמם של המתבגרים. האימפרוביזציה פועלת באופן המאפשר לתלמידים לקחת חלק פעיל בקטעי משחק ועוזר לחבר אותם למציאות היום יומית שלהם.

טופס יצירת קשר והזמנת מופע

להזמנת מופע דרך ביכורים – מופעי במה אנא מלאו את "טופס יצירת הקשר – הזמנת מופע" ואנו נשוב אליכם בהקדם!
לחצו להתקשר