חיפזון וזהירון

הדמויות האהובות והמוכרות מסדרת הטלויזיה המצליחה של הוט וי או די יאנג

הדמויות האהובות והמוכרות מסדרת הטלויזיה המצליחה של הוט וי או די יאנג אשר מבוססת על ספר ילדים מאת מאיה גוזלי בהצגה מוסיקלית ומשעשעת. הדמויות הראשיות "חיפזון וזהירון" גרים בשכונה קטנה ומיוחדת ברחוב עכברוש 43, הם מאופיינים בצורתם, משולש אדום ועיגול כחול. שניהם ביחד וכל אחד לחוד מציגים בצורה האופיינית להם את השוני וההבדל של הזהיר האחראי והשקול מול הפזיז והמהיר תוך שמירה על חברות טובה ויחסי שכנות נעימים בין כל דיירי השכונה.
בשכונה תפגשו את צ`יקו השוטר המצחיק והמבולבל, טישו מנקה הרחובות המזמר, טופי בעלת הקיוסק ורמזור שמדבר. במהלך ההצגה הכוללת שירים קצביים עם מסרים לשמירה על החוקים, משתפים חיפזון וזהירון את הילדים בדילמות חשובות בדרך חציה נכונה והקשבה לתנועה.
מה מתכנן צ`יקו השוטר לעשות לאחר שיחת הטלפון מהמפקח מוריס בה הוא מודיע לו על הגעתו לשכונה לערוך ביקורת פתע ?מה מחפש טישו בכל השכונה ?האם טופי תקבל את האישור הקבוע לחנות שלה ?מה גרם לרמזוריקו להתקלקל ?ומי ינצח בחידון הזהב השכונתי ?כל זאת ועוד נדע בהצגה של "חיפזון וזהירון" .בהשתתפות: יפעה מימון הר-קט / הילה קסלר, רונה בקרמן / ענבר אשכנזי, רמי ציון / מני צור מתן קליגר, שגיא לוי, שיפי אלוני / הילית דיטש שני / דוריס נימני.

תגיות:
חיפזון וזהירון סל תרבות 
חיפזון וזהירון תרבות לפריפריה
הצגה בנושא בטיחות בדרכים לילדים ונוער
בטיחות בדרכים בסל תרבות

http://www.hadarmorim.co.il/publisher.asp?id=3079

 

סוג הפעילות

סוג הפעילות: מופע תיאטרון
טווח גילאים: גן' – ב'
כמות משתתפים: 4 שחקנים
משך הפעילות: כ- 60 דקות

קטגוריות

מופעי תיאטרון
מופעי סל תרבות ארצי
מופע תרבות לפריפריה
מופעים לילדים ונוער

לפרטים ולהזמנת המופע מלאו את הפרטים

לפרטים ולהזמנת המופע, אנא מלאו את הטופס ונשוב אליכם בהקדם!

טריילר - Trailer / סרטונים מהמופע

תמונות מהמופע

לחצו להתקשר